Bosch Marka Ürünleriniz ; İzmir Bosch Servise Emanet

bosch-servis-izmir

Ülkemizde en çok kullanılan elektrikli ev aletleri arasında yer alan Bosch markası uzun ömürlü olup dayanıklı olmakla tanınmaktadır. Ancak her üründe olduğu gibi bazı parçalar belli bir zaman sonra değişmesi gerekmektedir. Fakat Bosch ürünlerinin yetersiz olan yetkili servisi nedeniyle müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda Bornova Bosch Servis hizmetini yetkili bayi sıfatında olmadan vermekteyiz. Bosch ürünlerinin değiştirdiğimiz parçalarını 1 yıl garantili olarak değiştirmekteyiz. Eğer bir yıl içerisinde bizim takmış olduğumuz parçada herhangi bir arıza meydana gelirse garanti kapsamında ücretsiz olarak tamir etmekte veya değiştirmekteyiz.

Bornova Bosch Servis olarak tamir ve bakımını yaptığımız ürünleri kısaca şunlardır. Ev temizliği kapsamında bulunanlar; torbasız elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürgeler, sessiz elektrikli süpürgeler, siklonik su filtreli elektrikli süpürgeler, buharlı süpürgeler, su filtreli elektrikli süpürgeler, halı yıkama makineleri, yatık elektrikli süpürgeler, ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler, pratik dikey elektrikli el süpürgeleridir.

İçecek hazırlama kapsamında; Türk kahve robotları, semaverler, katı meyve ve sebze presleri, narenciye sıkacakları, çaycılar, su ısıtıcıları, kettle, blenderlerdir. Gıda hazırlama kapsamında; Izgara ve tost makineleri, mikserler, el blenderleri, mutfak robotları ve doğrayıcılardır. Pişirme ve kızartma olarak; fritözler ve mısır patlatma makineleridir. Kişisel bakım ürünleri olarak; saç kurutma makineleridir. Firmamız ihtiyaç duyduğunu bütün Bosch ürünlerinin bakımını yapmaktadır. Firmamıza ulaşmak için web sitemizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir