Acıbadem Arçelik Servis

Teknoloji ve tasarımın buluştuğu Arçelik markası, her gün yeni ürettiği beyaz eşyalarla da sektöre damgasını vurmuştur. Sürekli yenilenen beyaz eşya grubu en çok tercih edilen ürün gruplarındandır. Acıbadem Arçelik Servisi olarak, biz de bu grupta yıllardır hizmet vermekteyiz.

İşinin sadece iyi ürün üretmek ve satmaktan ibaret olmadığını bilen Arçelik, yetkili servis hizmetlerinde de kaliteye önem vermektedir. Türkiye’ nin her yerinde 563 yetkili servis ağı ile hafta sonu da dahil hizmet vermektedir. Web sayfasından size en yakın yetkili servis şubesine ulaşabileceğiniz gibi, çağrı merkezinden de servis bilgisi alabilirsiniz. Küçükbakkalköy Arçelik Servisi olarak, müşteri odaklı servis hizmeti, beyaz eşya montajları, evde servis desteği ve periyodik bakım hizmeti de sunuyoruz. Tecrübeli teknik kadromuz, öncelikle telefonda söylediğiniz arıza bilgileri doğrultusunda, size talimatları ile yardımcı olmaya çalışır. Arıza giderilmediği durumda,  gerekli orijinal yedek malzemelerini alarak evinizde servis sağlar. Mg teknik ticaret olarak çalışan servisimiz, Arçelik beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini de 1 yıl garantili vermektedir. Ataşehir ilçesinde her bölgeye hizmet veren şubemiz, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve fırın aletleri servisi ile hizmetinizdedir. Tamir ve bakım konusunda iddialı olduğumuz gibi garantimizle de bu iddiamızı tescilliyoruz.

Bostancı Arçelik Servisi, size bir telefon kadar yakın. Garanti kapsamında ücretsiz olarak en hızlı hizmetin tadını çıkarın.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir