365 Gün Garantili Özel Miele Servis Hizmeti

miele

Miele, tartışmasız özellikle çamaşır makineleri içerisinde marka bazında en dayanıklı ve uzun ömürlü marka. Zaten Miele marka bir ürüne sahipseniz eğer cihazınızın en azından bir 10 yıllık geçmişi vardır. Ve bu 10 yıl boyunca en fazla 1 veya 2 kere arıza verdiğini görmüşsünüzdür. Kimi tüketicelerde özellikle Almanya’da üretilmiş Miele çamaşır makinelerinde bu zaman dilimi neredeyse 20 yılı aşmaktadır. Bu kadar kaliteli ve dayanıklı bir ürüne sahip olunca ürün herhangi bir arıza verdiğinde atıp yenisini almak yerine tamir ettirme seçeneğini devreye alıyorsunuz.

Tabi bu kadar iyi bir makinenin tamir edileceği zaman da aynı ayarda bir servise emanet edilmesi gerekiyor. Ben bugün sizlere Miele marka ürünlerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz, tamiri yapıldığında eskisinden daha iyi bir performansa kavuşacağı bir firmadan bahsetmek istiyorum. Firma İstanbul’da çok uzun yıllardır Miele marka çamaşır, bulaşık ve buzdolaplarının tamir bakım ve onarımını yapmakta. Özel bir servis firması olduğu için sadece garantisi sona ermiş ürünlere hizmet sunabildiğini belirtmek isterim. İyi de onlarca özel servis firması varken neden Özel İstanbul Miele Servis isimli bu firmadan hizmet alayım? dediğinizi duyar gibiyim.

Firma bir kere yaklaşık 10 yıllık bir birikime sahip. İstanbul’da açılan ilk özel servis firmalarından bir tanesi olması sebebiyle diğer firmalara karşı 1-0 önde. Yılların getirmiş olduğu tecrübe belirli ürün gruplarında uzmanlaşmalarına büyük katkı sağlamış. Binlerce cihazın tamir-onarım ve bakımını yaptıkları için karşılaştıkları sorunlara çok kolay bir şekilde çözüm üretebiliyorlar. Tabi bunun yanı sıra 365 gün boyunca vermiş oldukları hizmete garanti sunmaları da ayrı bir artı yönleri.

Burada firma hakkında ne kadar bilgi versem az kalacak, bu nedenle sizleri hem daha fazla bilgi almak hem de dilerseniz servis kaydı oluşturmanız için Mieleservis.co adresini ziyaret etmeye davet ediyorum.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir